RECENZIA: Majoš odporúča Mrazená zmes lesného ovocia

RECENZIA: Majoš odporúča Mrazená zmes lesného ovocia

Kombináciou všetkého vyššie spomenutého je rozhodne Mrazená zmes lesného ovocia. Misku s mäsom posunie lesné ovocie na pohľad aj na chuť o stupeň vyššie a náš Mauglí lesné ovocie zbožňuje. Nie nadarmo sa hovorí, aký pán, taký pes. Zmes lesného ovocia by som si mohla dať aj ja. ;)

AKO ČASTO HO KUPUJEM

  • MRAZENÚ LESNÚ ZMES OVOCIA najčastejšie kupujem v zime, keď je všeobecne väčší nedostatok "farebného" ovocia, a potom si pri kŕmení pripadám, ako keby som bola na návšteve u dvanástich mesiačikov☺. Rada ozvláštňujem misku plnú mäsa lesným ovocím práve v zimných mesiacoch. 

PREČO HO KUPUJEM

  • MRAZENÚ LESNÚ ZMES OVOCIA kupujem hlavne preto, že sa mi často stáva, že zabudnem pri nákupe na prílohy. Určite to poznáte, chodíte dve hodiny po supermarkete, a keď prídete domov, zistíte, že vám hromada podstatných vecí chýba. V mojom prípade je to pravidelne mrkva alebo iná zelenina do psej misky, preto mám túto záchranu v podobe mrazeného ovocia vždy v zálohe.
  • Jedinou drobnou nevýhodou sú pre mňa balenia v "sáčkoch". Som totiž talent na to, nechať ich zamrznúť v najhoršom možnom tvare, ktorý sa potom nedá umiestniť do žiadnej priehradky. Ale nerada by som svoju nešikovnosť hádzala na obaly ☺.

AKO HO PODÁVAM

  • Zvyčajne pridávam MRAZENÚ ZMES LESNÉHO OVOCIA zhruba raz za tri mesiace do kŕmnej dávky a to hlavne preto, že Mauglí dostáva ako prílohu väčšinu roka zeleninu. Po ovocnej zmesi rada siahnem, keď mám pocit, že už dlho je to rovnaké a monotónne. Na BARFe milujem presne tú rozmanitosť kŕmenia a na to je tento produkt dokonalý.

AKO HO SPRACOVÁVAM 

  • MRAZENÚ ZMES LESNÉHO OVOCIA obvykle nechám povoliť, rozdelím na tri rovnaké diely, a potom postupne pridávam do misky plnej mäsa, kostí a drobkov. Milujem tie farby!
  • Zmes môžete prihodiť k akémukoľvek druhu mäsa. Pridávam ju vlastne kedykoľvek, keď mám chuť misku niečím ozvláštniť.

Ak teda hľadáte inšpiráciu, ako BARF svojmu psíkovi ešte o niečo vyšperkovať, MRAZENÁ ZMES LESNÉHO OVOCIA je určite tou správnou voľbou.

Spracovala Markéta @czech_frenchie

 

Ďalšie recenzie od Markéty

RECENZIA: Majoš odporúča Kura celé mleté

 

Doporučené produkty

Copyright © 2022, Vetamix.sk Powered by