RECENZIA: Majoš odporúča Kura celé mleté

RECENZIA: Majoš odporúča Kura celé mleté

Pre mňa je najdôležitejšie, že jeden valček obsahuje vyvážený pomer mäsa, kostí a drobov, čo mi veľmi uľahčuje prácu. Stačí len vyklopiť do misky. A náš Mauglí sa z neho môže zblázniť.

AKO ČASTO HO KUPUJEM

  • KURA CELÉ MLETÉ je produkt, ktorý nikdy nechýba v mojom nákupnom košíku pri každej objednávke najmä kvôli svojej rýchlej príprave, kombinácii všetkého potrebného v jednom balení a hlavne obľúbenosti u Mauglího. KURA CELÉ MLETÉ si skrátka získalo svoje trvalé miesto v našej mrazničke

ČO OBSAHUJE

  •  Nielenže tento balík mäsa obsahuje správny pomer kŕmnej dávky pre psa – teda mäso, droby a kosti, ale tieto "valčekové" packy sú dokonale skladné, vždy sa do mrazničky zmestia, aj keď sa zdá, že sa tam už nemôže vojsť nič.

PREČO HO KUPUJEM

  • Mauglí dostáva do misky vždy KURA CELÉ MLETÉ iba v kombinácii s akýmkoľvek, najčastejšie lososovým olejom. Bežne týmto mäsom kŕmim, keď nemám veľa času, alebo som jednoducho len lenivá vymýšľať "menu". Skrátka len vyberiem z mrazničky, počkám, až sa rozmratí a šup s ním do misky.

AKO HO SPRACOVÁVAM 

  • Pre našu spotrebu a vzhľadom na to, že Mauglí je pes menšieho vzrastu, kupujem vždy 1kg balenie, ktoré nechám povoliť v chladničke a potom len naporciujem na päť častí, tým je celá práca okolo hotová. Už nikto nemôže tvrdiť, že "BARF je žrút času".

AKO HO SERVÍRUJEM

  • KURA CELÉ MLETÉ vždy kombinujem s olejom, a to preto, že každý pes – aj jeho zažívanie – je individuálny a nie vždy môže Mauglímu sadnúť množstvo kostí v zmesi, tak aby sa nám neupchal, olej je istota. Pre radosť z farebnej misky pridávam vždy kúsok ovocia alebo zeleniny, napríklad lesná zmes ovocia je výbornou voľbou na kombinovanie. Vzhľadom na tomu, že KURA CELÉ MLETÉ je pre mňa najmä "BARF bez práce", často prílohu úplne vynechám. 

Ručím vám za to, že tento "kombo valček" si určite získa svoje miesto aj vo vašej mrazničke a stane sa obľúbenou mňamkou každého maškrtného jazýčka. 

Spracovala Markéta @czech_frenchie

Ďalšie recenzie od Markéty

RECENZIA: Majoš odporúča Mrazená zmes lesného ovocia

Doporučené produkty

Copyright © 2022, Vetamix.sk Powered by