Psie novoročné predsavzatia

Psie novoročné predsavzatia

"Osobne si už pár rokov žiadne novoročné predsavzatia nedávam a keď chcem niečo zmeniť alebo niečo dosiahnuť, začnem na tom makať hneď. Žiadne odsúvanie na „potom“.☝️ Ako by to ale vyzeralo, keby si pár novoročných predsavzatí dala naša chlpatá svorka?🐶 Vyspovedali sme ich a tu je ich zoznam."

Naučíme sa poriadne chodiť pekne vedľa nohy

Večný boj...😁 Pretože keď sme natešení, chceme byť všade hneď prví. A že nás potom naši páničkovia nemôžu dohoniť? No a?🤟 Ale musíme povedať, že sa fakt snažíme a makáme na tom. Náš pán sa totiž vyzbrojil výbornými maškrtami, ktorými nás odmeňuje, keď pekne kráčame. Tak sa teda občas "hecneme".😇

Naučíme sa ďalšie nové triky

To nás strašne baví!😉 Môžeme si potom pekne zapózovať na fotkách a pred ostatnými psíkmi sme za frajerov!💪 A samozrejme si za to vyslúžime nejaké maškrty... Najradšej máme črievka od Vetamixu, kvôli nim by sme urobili aj salto mortale aj s mačkou na chrbte! 

Precestujeme svet

Spoznávať psíkov z iných krajín je fakt cool! Síce štekajú rovnako, ale ukážu nám mnoho krásnych zákutí, ktoré si značkujú samé psie celebrity! A tiež milujeme tie horské výhľady (a kravské lajná)...🤫

Budeme viac „jogovať“

Dostali sme takú divnú šošovicu, či čo, na ktorej stvárame všelijaké blbinky. Ale sypú sa z toho dobrôtky, takže je to fajn!😊 A vraj si pritom krásne posilníme hlboké stabilizačné svaly a tak... Ale hlavne tam sú tie dobroty, no.

S vitamínmi sme kamoši

V psom časopise Hav písali, že by sme v zime mali podporiť svoju imunitu vitamínmi. A keď to písali v časopise, tak to musí byť pravda. Takže sme si hneď jedny objednali.

Užívať si život a stále niekde lietať

Pretože keď budeme zdraví, tak môžeme stále vyvádzať a lietať sem a tam!

Byť lepší k hračkám

Nedávno sme zistili, že nemusíme každej plyšovej hračke odhryznúť oči, odtrhnúť nohu a vypreparovať vnútornosti. Ani vy ste to nevedeli? My sme boli z toho úplne v šoku! Tak sme spoločne skúsili pohrať sa s nimi a ajhľa, vôbec to nebolo zlé!

Zamerať sa na zdravú stravu a jesť ešte viac maškŕt

Akože prečo? No pretože sú strááášne dobrééé!😋

 

Asi približne takto by vyzeral zoznam novoročných predsavzatí, ak by sa naň vrhli naši chlpáči. 🐶 A ako ste na tom vy? Dávate si nejaké?

Napísal Radek

IG - www.instagram.com/greenmind.cz/

 

Doporučené produkty

Copyright © 2022, Vetamix.sk Powered by