MOJE OBĽÚBENÉ VETAMIX PRODUKTY

MOJE OBĽÚBENÉ VETAMIX PRODUKTY

Ako už asi viete, predtým som Ellie kŕmila granulami. Potom sme ju nechali vykastrovať a po kastrácii Ellie odmietala akékoľvek jedlo a museli sme chodiť na infúzie, aby sa do nej dostalo aspoň niečo. Vtedy som si spomenula, že som kedysi dávno čítala dosť vecí o BARFe a rozhodla som sa, že sa do toho pustíme a skúsime to. No a asi presne deň potom sa nám ozvali z Vetamixu s ponukou spolupráce a my sme neváhali. Bola to fakt náhoda, ale tá správna. Ellie bola kosť a koža, vážila cca 4 kg. Teraz má krásnych 7 kg.

MÄSO

Ellie má samozrejme od Vetamixu najradšej mäso, akékoľvek mäso. Najviac morčacie kúsky a kuracie prsia, za to by vraj dala aj labku do ohňa. Potom si fakt obľúbila kuraciekačacie krky. Už som tak nejako vypozorovala, za čo je ochotná stvárať tie najbláznivejšie psie kusy. No a ako posledné, čo z mäsa miluje, to sú kuracie krídla.

DOPLNKY

Ellie mala vďaka tomu svojmu “abstinovaniu” s jedlom všetko rozhádzané. Začala strašne pĺznuť, mala hroznú srsť, ale teraz? Teraz je už zasa všetko v norme. Áno, samozrejme, že pĺzne, asi ako každý pes, toho sa asi nezbavíme, ale myslím si, že srsť má krásnu, hebkú a lesklú a pĺzne oveľa menej než predtým. Preto z produktov Vetamixu milujeme lososový olej, ktorý používame skoro stále. Potom tiež vitamíny na srsť, ktoré teda nedávame stále, ale snažíme sa (ak nezabudnem, dávam ich Ellie do jedla). A posledná vec, ktorá nám v BARFe pomáha dodať Ellie všetky potrebné vitamíny a minerály, je Roboran Barf, ktorý môžeme len a len odporúčať! Labku na to.

KONZERVY

Ďalší obľúbenec Ellie je ½ alebo ¼ kurčaťa v konzerve. Tú Ellie doslova žerie! Ona je jednoducho na tú kuracinu. Na cesty ideálne. Alebo keď zabudnete vybrať mäso z mrazničky. Áno, aj to sa bohužiaľ stáva.

PRÍLOHY

Pretože sa k BARF potrave podáva aj príloha a nie vždy nakúpime ovocie alebo zeleninu, tak mám doma zásobu zmesí od Vetamixu a Ellie má najradšej jabĺčko s banánom a tekvicou. Je to super alternatíva. Hlavne žiadne krájanie, stačí zaliať vodou a je to hotové. A výsledok? Prázdna miska a oblizovanie až za ušami.

MAŠKRTY

A posledná vec od Vetamixu, ktorá už nie je úplne BARFovacia, ale musí byť súčasťou každej domácnosti, kde je pes, sú maškrty! A tým od Vetamixu Ellie nedokáže odolať. Pritom je zaujímavé, že Ellie je dosť prieberčivá a nevezme do tlamy hocičo, ale maškrty od Vetamixu sa u nás nikdy dlho neohrejú. Najviac Ellie miluje sušené črievka (úlomky), potom hovädzie mäso jerky, sušené kuracie nožičky a nesmú chýbať ani zapáchajúce (pre psíkov samozrejme najlákavejšie) sušené hovädzie pľúca a držky! Tomu nikdy neodolá.

A viete, čo je úžasné? Že o pár dní to bude rok, čo pre vás píšeme tieto články, fotíme fotky a sme súčasťou Vetamixu. Utieklo to strašne rýchlo a aby ste z toho niečo mali aj vy, rozhodli sme sa s Vetamixom, že ako poďakovanie si pre vás pripravíme súťaž o balíček produktov, ktoré práve Ellie odporúča a má ich najradšej. Tak nezabudnite v najbližšej dobe sledovať náš Instagram a práve tam môžete skúsiť šťastie a vyhrať super balíček produktov.

Napísala Míša so svojou chlpatou kamoškou Ellie

Doporučené produkty

Copyright © 2021, Vetamix.sk Powered by