Ako sa zásobiť kŕmením a prečo ho nakupovať online

Ako sa zásobiť kŕmením a prečo ho nakupovať online

Je tiež nutné urobiť trochu väčší nákup aj pre nich. Bolo by ale dobré uviesť na pravú mieru, čo za takéto zásobovanie považujeme.

Už dobre vieme, že nakupovať kartóny múky nemá zmysel, ak nebudete piecť buchty pre celý panelák. Zásobiť sa je vhodné do takej miery, aby ste nemuseli v tejto situácii chodiť von len preto, že sa vám minuli napríklad vajíčka. Jedlo na pár dní je rozhodne dobré mať, pretože môžeme byť dlhšie doma a pomáhať tak zdravotníkom lepšie zvládať situáciu.

 

Rovnako je treba pristupovať v prípade kŕmenia pre chlpáčov. Urobte im zásoby na niekoľko dní. Vo Vetamixe toho majú vždy dostatok a to aj v týchto dňoch. My si objednávame asi 10 kg mäsa a 10 kg kostí zhruba na mesiac a máme po starostiach. Máme ale doma mrazničku, ktorá patrí len Krakenovi. Nemiešame to dohromady s jedlom pre nás, pretože tam máme aj veľké špikové kosti a tie sú jednoducho cítiť.

Ak by ste ale nemali možnosť takéhoto uskladnenia, existuje super alternatíva, ktorá je na tom výživovo aj chuťovo (súdiac podľa rýchlosti s akou to Kraken zje) veľmi podobne ako klasický BARF. Môžete objednať Vetamix prírodné mäsové salámykonzervy rôznych druhov (bravčové, hydinové, hovädzie alebo králičie s ryžou) a v rôznych veľkostiach. Sú to produkty s jednoduchou obsluhou. A keď si ich uložíte do škatule, aby sa vám všade nekotúľali, tak aj na skladovanie, pretože znesú aj izbovú teplotu.

A ak máte teraz plnú chladničku aj špajzu a nemáte už kde skladovať zeleninu a ovocie, ktoré majú vaši miláčikovia radi, môžete im kúpiť aj Vetamix ovociezeleninu v sušenej zmesi. Budú tak mať aj dostatok vitamínov v malej porcii. 

Dobré na tom všetkom je, že si vyberiete, čo potrebujete online a dovezú vám to až pred dvere. Fungujú skvele aj v tejto náročnej situácii. U nás boli už na druhý deň po objednaní.

Ak budete mať chuť a náladu cvičiť alebo rozmaznávať svojich psíkov, vyberte im aj nejaké maškrty. Pretože naši zvierací miláčikovia potrebujú našu starostlivosť aj v tejto situácii a maškrty sú skvelou motiváciou. Krakenovo najobľúbenejšie je sušené mäso JERKY, za tým by bežal aj na kraj sveta. 😊

Ale ak by sa vám predsa len nechcelo vonku tráviť toľko času, môžete mu vymyslieť takú dečku na oňuchávanie, ako má náš Kraken. O tom a ďalších možnostiach zábavy na doma zase nabudúce. 

Majte sa čo najlepšie a čo najopatrnejšie. Všetkým želáme pevné nervy a zdravie!

Vaša Martina s Michalom a Krakenom

Copyright © 2020, Vetamix.sk Powered by