AKO POUŽÍVAŤ VETAMIX DOPLNKY

AKO POUŽÍVAŤ VETAMIX DOPLNKY

Roboran Barf

Roboran BARF je vitamínovo-minerálny prípravok pre psíkov. Obsahuje všetky vitamíny a minerálne látky v takej kombinácii, aby vhodne doplnil živiny v surovom krmive.

Ako ho používam:

Roboran dávam Ellie do krmiva skoro každý deň. Ellie je stredne veľký pes a váži cca 7 kg, a tak dávame 2,5 g, čo je zarovnaná lyžička. Roboran len nasypem na mäso a zamiešam, Ellie to všetko v pohode zje.

Lososový olej

Lososový olej je prírodný produkt s prirodzene vysokým obsahom dôležitých nenasýtených mastných kyselín, ktoré sú pre zdravie zvieraťa nevyhnutné.

Ako ho používam:

Do jedla dávam vždy tak 2 – 3 pumpičky lososového oleja. Ellie to vždy s chuťou zje. Je tiež výborný na srsť, zlepšuje kvalitu života a podporuje imunitný systém. Lososový olej ale nepoužívam stále, vždy tak 14 dní a potom 14 dní prestávka. Podľa mňa nie je dobré používať ho dlhodobo, preto to takto striedame.

Vetamix – vitamíny na každodennú starostlivosť

Komplex 14 vitamínov, mikroprvkov a L-karnitínu s vysokou biologickou dostupnosťou na vyvážené kŕmenie a prevenciu hypovitaminóz u psíkov kŕmených domácou stravou a B.A.R.Fom.

Ako ich používam:

Tieto vitamíny sú vo forme prášku, ktorého pridávam cca dve a pol lyžičky. 1 g = 1 kg váhy zvieraťa.

Vetamix – vitamíny minerál

Podpora správneho vývoja a rastu kostí a kĺbov u šteniat a rastúcich psov. Doplnok liečby zlomenín kostí a kĺbov a po operáciách pohybového aparátu. Prevencia nedostatku vápnika pre dojčiace sučky (eklampsia).

Ako ich používam:

Vitamíny minerál sú vo forme tabletiek, ktoré je možné podávať aj rozdrvené, ja pridávam do jedla 1 celú tabletku. Jedna tabletka = 5 kg váhy zvieraťa.

Vetamix – vitamíny mobilita pre malých psov

Vetamix Mobilita pre malých psíkov je zdrojom komplexnej kĺbovej výživy na regeneráciu a ochranu chrupaviek, väzov a zlepšenie hybnosti kĺbov počas ich vývoja, rastu a bežného namáhania sa u rastúcich a zdravých psíkov.

Ako ich používam:

Vitamíny mobilita má Vetamix v dvoch verziách, jednu pre malých psíkov a druhú pre veľkých psov. Aj tie sú vo forme tabletiek a ja pridávam do jedla zase 1 tabletku = 5 kg váhy. Tabletky sa podávajú priamo z ruky alebo rozdrvené do krmiva po dobu 2 – 3 mesiacov. Prvé 2 týždne je vhodné podávať dvojnásobnú dávku.

Vetamix – vitamíny srsť a pokožka pre malých psíkov

Podpora tvorby bohatej a lesklej srsti najmä u výstavných psov. Podpora obnovy srsti počas výmeny srsti a tvorby pevnej rohoviny pazúrikov. Doplnok pri terapii ochorení kože, srsti alebo rohoviny pazúrikov. Opäť existuje aj variant pre veľkých psov.

Ako ich používam:

Tieto vitamíny sa opäť môžu nadrviť alebo podávať klasicky z ruky, pretože psíkom chutia a zožerú ich aj v celku. Zase platí, že 1 tableta = 5 kg váhy.

Napísala Míša Pilařová v spolupráci s chlpatou kamoškou Ellie

Doporučené produkty

Copyright © 2021, Vetamix.sk Powered by