AKO FUNGUJÚ NAŠE ROZVÁŽKY

AKO FUNGUJÚ NAŠE ROZVÁŽKY

Rozvoz = pohodlie

Kvalitný a spoľahlivý rozvoz je vo Vetamixe bežnou praxou a my ho ako komfortnú službu už dlho dopriavame našim zákazníkom. A to aj napriek tomu, že pred niekoľkými rokmi bolo slovo “rozvoz” skôr luxusom. Dnes ti zásielku mäsa a ďalších dobrôt pre tvojho chlpáča dovezieme domov až pred dvere. A to nielen vo veľkých mestách, ale aj v malých dedinkách.

Disponujeme vlastnými modernými chladiacimi autami, ktoré sú zárukou toho, že tvoja objednávka dorazí čerstvá až k tebe domov. Naši šoféri sú školení profíci, ktorých chlpáči zbožňujú a nechajú sa od nich aj poškrabkať za uchom.

Kedy máš nárok rozvoz zdarma

Tento obľúbený a príjemný benefit je už dlho dostupný pre všetkých našich zákazníkov po celej ČR.

  • Pri nákupe nad 50 € ho od nás máš zdarma.
  • Pri nákupe do 50 € je cena za dopravu nastavená na férových 5 €.

Chceme udržať vysoký štandard služieb pre všetkých majiteľov psíkov a mačičiek, ktorým to ušetrí pekných pár minút cenného času, ktorý by inak strávili na ceste do výdajného miesta alebo predajne.

Kedy k tebe vozíme

Do každej oblasti rozvážame 1x týždenne a keď chceš doručiť objednávku nasledujúci deň,, treba si objednať do 11 hodiny dopoludnia.

A ako môžeš zistiť, či a hlavne kedy realizujeme rozvozy k tebe? Na webových stránkach nájdeš túto informáciu vľavo hore. Buď v hornom menu, keď klikneš na “Predajne a rozvozy”, alebo jednoducho klikni na webe vľavo hore na ikonu autíčka. Odtiaľ sa dostaneš na prehľadnú mapku s plánmi rozvozov.

Podľa preferencií tu môžeš hľadať:

  • Podľa miesta. Buď do vyhľadávacieho políčka jednoducho zadáš adresu, kam chceš objednávku doručiť, alebo na mapke klikneš na oblasť, ktorá ťa zaujíma. A hneď sa ti zobrazí aktuálny dátum/ termín rozvážky do danej lokality.
  • Podľa dňa v týždni. Druhou možnosťou je využitie “filtrovania” rozvážania podľa dní v týždni. Stačí si zvoliť deň a zobrazí sa ti oblasť aj termín.

Platba za objednávku a rozvoz

Prijímame iba bezkontaktné platby kartou, aby sme tak ochránili teba aj našich kolegov. Môžeš si vybrať, či zaplatíš:

  • Online kartou hneď pri objednávaní
  • Kartou šoférovi pri dovezení tovaru

 

Článok bol napísaný v spolupráci s Monikou

IG - https://www.instagram.com/moncakk/

 

Copyright © 2022, Vetamix.sk Powered by